O nás     Fotogalerie     Kontakty
Jan Volhejn
Jan Volhejn
Prodance
Spolupracujeme:
Navštivte naše nové stránky fo3production.cz
Nabízíme možnost pronájmu skákacího hradu 6x5 metrů s možností umístění reklamních banerů (pomocí suchého zipu)pro Vámi organizované akce.
Nafukovací skákací hrady jsou zajímavou dětmi i dospělými vyhledávanou zábavou na akcích všeho druhu. Jeho provoz je téměř možný na jakémkoliv povrchu a je pouze zapotřebí elektrické přípojky 230V v dosahu do 100 metrů. Finanční náklady na jeho provoz jsou minimální a to zhruba 5Kč na 1 hodinu provozu.

Cena pronájmu činí 5000Kč +20% DPH (4 hodniny) a je v ní započítáná
montáž a také dozor.
hrad
atrakce1 atrakce2 atrakce3
Jako dálší zábavnou atrakci Vám nabízíme nafukovací skluzavku, jejíž provoz je totožný se skákacím hradem. Potřebný prostor pro umístění atrakce je cca 6x8 metrů. Skluzavka je vhodná a bezpečná i pro menší děti.


Cena pronájmu činí 7000Kč + 20% DPH (4 hodniny) a je v ní započítáná montáž a také dozor.
skluzavka_01
Skákací hrad
Nafukovací skluzavka
Dětské motorové čyřkolky  
ctyrkolka_01
Čtyřkolky pro děti 8-15 let (do 60 kg). Jezdí se na bezpečném ovále s vyloučením jakéhokoli jiného provozu. Čtyřkolky jsou benzínové o obsahu 110 ccm s možností regulace výkonu / rychlosti.Minimální potřebný prostor pro umístění atrakce je 10 x 20 metrů.

Cena pronájmu činí 8000Kč + 20% DPH (4 hodniny) a je v ní započítáná stavba okruhu a také dozor. Cena platí na 2 kusy  čtyřkolek, za každou další je účtováno 800,- kč za každou započatou hodinu.
ctyrkolka_02
Skákací trampolína  
trampolina_01
trampolina_02
Zábavná atrakce:
Webmaster - www.mDATA.cz l Levný webdesign, eshop
Skluzavka Skluzavka Skluzavka
Trampolína se sítí je vhodná opravdu pro všechny věkové kategorie. Tato atrakce je ovšem váhově omezena od 10 do 100 kg. Dále si ji můžete pronajmout jako záruku skvělé zábavy pro různé společenské akce.  Bezproblémové umístění v exteriéru i interiéru. Celková váha zařízení cca 40 kg.Potřebný prostor pro umístění atrakce cca 4 m / průměr.
Cena pronájmu činí 3000Kč + 20% DPH (4 hodniny) a je v ní započítáná montáž a také dozor.